Pastatų šiltinimas poliuretanu | Šiltinimo Meistrai
Slide background
Slide background

Apie mus

Mes konsultuojame, sprendžiate Jūs

Visoje Lietuvoje veiklą vykdanti UAB Delago atstovauja nuo 2011 m. vokiečių koncerno BASF gaminamas poliuretano sistemas – uždarų, atvirų porų šiltinimo putas “Elastospray”, apsaugines paviršių dangas Elastocoat, kiemų, terasų, takų dangas iš dekoratyvinio akmens Elastopave ir Elastan (www.akmenskilimas.lt)

Mūsų įmonė teikia paslaugas išskirtinai, remdamasi BASF sukurta technologija, o bendrovės darbuotojai atitinka tiek gamintojo, tiek LR įstatymuose keliamus kvalifikacinius reikalavimus. Be to, bendrovės specialistai nuolat skatinami gilinti technines žinias bei tobulinti praktinius įgūdžius, kad klientui būtų užtikrintas ne tik kokybiškas produktas, bet ir kvalifikuotai atlikti darbai.

UAB Delago pirmenybę teikia ne „pardavimams bet kokia kaina“, bet visavertei ir naudingai kliento konsultacijai. Kiekvienas besikreipiantis klientas gali tikėtis informatyvaus pokalbio ir pasiūlymų, kurie paremti optimaliais kokybės, efektyvumo ir kainos santykių apskaičiavimais.

Šiuo metu aukščiausiais techniniais parametrais pasaulyje pasižyminčias poliuretanines putas „PU Elastospray“ gamina vokiečių BASF kompanija, kuri užima lyderės pozicijas ne tik Europos chemijos pramonėje, bet ir yra viena iš pirmaujančių chemijos produktų gamintojų pasauliniu lygiu. Nuo 1865 metų veikianti bendrovė rinkoje įsitvirtino kaip kompetetinga, inovatyvi, patikima bei aukštos kokybės produkcijos gamintoja ir tiekėja. BASF koncernui priklauso daugiau kaip 170 dukterinių bendrovių, o jose dirba daugiau kaip 110 tūkstančių darbuotojų.

„PU Elastospray“ putų technologija pradėta gaminti ir plačiai naudoti daugiau kaip prieš keturiasdešimt metų. O putos gaminimo technologija ir cheminė sudėtis yra nuolat tobulinami, siekiant išlaikyti aukščiausios kokybės, ilgalaikio, ekologiško ir maksimaliai efektyvaus gaminio vardą.

Šiltinimo meistrų® reklaminis video
© 2024
UAB DELAGO | Visos teisės saugomos - Privatumo nuostatos